نام کامل:مجتبی خوش کلام,نام مستعار:صنایع گازی پرستلی.آدرس سایت:www.pgas.ir.همکاران:Arman Web

مرا بخاطر بسپار

ورود

تاریخچه

جوزف پرستلی (Josef Priestley) دانشمند انگلیسی با انجام آزمایشات مختلف تعدای از گازهای موجود در هوا را شناسایی و کشف کرد. این دانشمند بزرگ قرن 18 پس از کشف گاز کربنیک (CO2)، آزمایشات خود را ادامه داد و با انجام فعل و انفعالات بر روی گاز کربنیک یک گاز بی رنگ و بی بو کشف کرد که همان گاز نیتروژن(ازت) است.

در آزمایشات بعدی در سال 1774 میلادی با حرارت دادن به اکسید جیوه گازی را کشف کرد که این گاز پس از مطالعه توسط لاوازیه، شیمیدان معروف فرانسوی، به نام اکسیژن شناخته شد. پرستلی دریافت که گیاهان میتوانند اکسیژن تولید کنند. او همچنین به تنفس گیاهان پی برد و راه طبیعی تهیه اکسیژن را کشف کرد.

صنایع گازی پرستلی،نام با مسمی خود را به افتخار و احترام  این دانشمند و کاشف بزرگ ((پرستلی)) نهاده است. و به پیروی از وی اکسیژن و دیگر محصولات گازی و میعانی  خود را از راه طبیعی تولید می کند.

صنایع گازی پرستلی افتخار دارد با تجربه ای 20 ساله و بکار گیری دستگاه ها و پلنت های متعدد، بخش عمده ای از نیاز صنعت به گازها و میعانات کرایوجنیک از جمله:

گاز و مایع اکسیژن، گاز و مایع نیتروژن، گاز آرگون، گاز کربن دی اکسید(CO2) گاز استیلن وانواع گازهای میکس را با خلوص و گرید بالا در حد ppmوppb تولید، تهیه و توزیع می نماید. صنایع گازی پرستلی مفتخر است که با شعار ((تامین به موقع )) محصول مورد نیاز مشتریان محترم  را با استفاده از ناوگان مجهز به تانکهای  مخصوص حمل میعانات کرایو جنیک در محل تحویل نماید.

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

خدمات مشاوره ای و مهندسی

صنایع گازی پرستلی مفتخر است که با شعار ((تامین به موقع)) محصول مورد نیاز مشتریان محترم را با استفاده از ناوگان مجهز به تانکهای مخصوص حمل میعانات کرایوجنیک در محل تحول نماید.

عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس

آدرس:کرج، شهرک صنعتی بهارستان، خیابان گلستان یکم، نبش جنوبی چهارراه اول، صنایع گازی پرستلی

تلفن:3-21 10 76 34 026

نمابر : 02634761018

انتقادها و پیشنهادها